Monthly Archives: Listopad 2014

Basketbal – domácí zápas s N. Bystřicí

Dne 21.11.2014 od 19 hod. jsme hráli další domácí mistrovské utkání proti tradičnímu soupeři z N. Bystřice. Díky naší

Basketbal – zápas v rakouském Gmündu

Dne 23.11.2014 jsme zajížděli na horkou půdu do rakouského Gmündu. Domácí na nás nastoupili s nepříjemnou osobní obranou po celém hřišti.

Basketbal turnaj starých pánů ve Slavonicích

DSC_0038Dne 8.11.2014 se konal ve Slavonicích veliký svátek v basketbalu neboť se konal mezinárodní turnaj  za účasti družstev z Rosic, Brna Podolí, Brna Líšně, BK Matador Bratislava a domácích borců ze Slavonic. Družstvo Moravského Krumlova se omluvilo.

Fotbaloví žáci po podzimu třetí.

Fotbaloví žáci po podzimu na bedně.

Fotbalová sezóna starších žáků začala v Okresním přeboru již na konci prázdnin 31.8.2014 zápasem ve Starém Hobzí.

Staré Hobzí – Slavonice 2:2 penalty (4:2)

V netradičním čase 12.30 hod. začal zápas, který se pro naše kluky vůbec nevyvíjel špatně, když po 23 min. vedli 0-2 a měli spoustu dalších šancí. Asi by málokdo uvěřil, že odjedeme jenom s bodem a prohrou na penalty. Zápas prohráli kluci neproměňováním vyložených šancí a nedisciplinovaností (špatnou kondiční přípravou) na hřišti.

Basketbal – zápas v J. Hradci

basket - Slavonice - J. Hradec 3Dne 31.10.2014 od 20 hod. jsme hráli další mistrovské utkání tentokráte v Jindřichově Hradci. Před vlastním utkání jsme inspiraci nabírali v zápase Jindřichův Hradec – Nymburk, který začínal od 19:00 hod. Domácí nakonec po bojovném utkání prohráli 105:88. Což je velice solidní výsledek proti tak silnému družstvu.

Basketbal – domácí zápas s Telčí

Dne 24.10.2014 se uskutečnil první mistrovský domácí zápas proti velice silnému družstvu z Telče. Hned od začátku se soupeř ujímá vedení a v průběhu utkání toto vedení neustále navyšoval. Nám se