Monthly Archives: Leden 2015

Basketbal – odložený zápas se Studenou

Dne 17.1.2015 jsme od 18:30 hod zajížděli k odloženému zápasu do Studené. Během cesty nás překvapila sněhová vánice, ale nakonec jsme dojeli a někteří raději vyjeli již o hodinu dříve. Nastoupili jsme sice bez Čáry, ale v 7 lidech a to vypadalo oproti 5 domácím jako výhoda.

Dorost v Bystřické hale na osmém místě

Dorost v Bystřické hale na osmém místě.

Čtyři dny před štědrým dnem léta páně 2014 se zúčastnilo mužstvo dorostu od 09.00 hod. opět kvalitně obsazeného fotbalového turnaje v Nové Bystřici. Tak jako před týdnem u starších žáků i nyní u dorostenců platila ta samá pravidla, celkem 10 mužstev (rozdělena do dvou skupin), hrací doba 1×12 min., 4 hráči + brankář, polovina mužstev účastník 1.Atř. krajského přeboru, druhá polovina soutěž Okresního přeboru.

V hale Slavonický mládežnický fotbal neuspěl

V hale Slavonický mládežnický fotbal neuspěl.

V sobotu 13.12.2014 odjeli žáci oddílu kopané v 08.15 hod. na velmi dobře obsazený halový turnaj do Nové Bystřice. Turnaje se zúčastnilo deset mužstev, kdy polovina hraje 1.A tř. krajského přeboru a druhá polovina soutěž okresního přeboru. Hrálo se systémem 1×12 minut, čtyři hráči v poli a brankář.