Monthly Archives: Květen 2015

Turnaj žáků ZŠ ve fotbal pořádaný TJ Sokol Slavonice

Turnaj žáků ZŠ ve fotbale na Slavonickém stadionu. (McDonalds cup 2015)

Jako již tradičně pořádala TJ Sokol Slavonice ve spolupráci se ZŠ Slavonice a ZŠ Staré Město pod Landštejnem ve středu 27. 5. 2015 od 13.00 hod. místní kolo fotbalového turnaje pro žáky 1 až 5 tř. Pozvána byla i ZŠ Český Rudolec, ale ta bohužel kvůli problémům s dopravou pozvání odmítla. Turnaj pořádá Fotbalový oddíl TJ Sokol Slavonice, aby přilákal k fotbalu a sportu vůbec co největší počet dětí (což se dle mého i daří), ale větší problém je zajistit dostatečné množství trenérů, kteří by v rámci svého volného času vedli jednotlivé dětské kategorie na travnaté ploše.

Fotbaloví žáci bohužel prohráli s Novou Včelnicí i ve Velenicích a doma urvali jen bod s Jarošovem.

Slavonice – Nová Včelnice 1:2

Basketbalový turnaj v Bratislavě

Trošku opožděně by jsem chtěl se s vámi podělit o výsledky z basketbalového turnaje starých pánů v Bratislavě, který se konal 25.4.2015.

Žáci na zeleném pažitu proti Nové Bystřici opět vyhráli 4:0

Žáci na zeleném pažitu proti Nové Bystřici opět vyhráli 4:0.

Po týdení pauze, kdy naši starší žáci měli víkendové volno čekal náš tým celek Nové Bystřice, který hraje svoje zápasy v Číměři, neboť svůj trávník kompletně renovuje a tak v neděli 3.4.2015 začal zápas od 10.00 hod.

Pěkný fotbal žáků Slavonic otevřel jaro přesvědčivou výhrou

Pěkný fotbal žáků Slavonic otevřel jaro přesvědčivou výhrou!

V neděli 19.4.2015 otevřeli starší žáci Slavonic fotbalové jaro od 13.00 hod. zápasem proti Starému Hobzí. Po zimní přípravě, které většina starších hráčů v tělocvičně moc nedala (ještě že mladších kluky fotbal baví a tréninků se zúčastňovali pravidelně) se hrálo o třetí místo v tabulce.