Daily Archives: 28.5.2015

Turnaj žáků ZŠ ve fotbal pořádaný TJ Sokol Slavonice

Turnaj žáků ZŠ ve fotbale na Slavonickém stadionu. (McDonalds cup 2015)

Jako již tradičně pořádala TJ Sokol Slavonice ve spolupráci se ZŠ Slavonice a ZŠ Staré Město pod Landštejnem ve středu 27. 5. 2015 od 13.00 hod. místní kolo fotbalového turnaje pro žáky 1 až 5 tř. Pozvána byla i ZŠ Český Rudolec, ale ta bohužel kvůli problémům s dopravou pozvání odmítla. Turnaj pořádá Fotbalový oddíl TJ Sokol Slavonice, aby přilákal k fotbalu a sportu vůbec co největší počet dětí (což se dle mého i daří), ale větší problém je zajistit dostatečné množství trenérů, kteří by v rámci svého volného času vedli jednotlivé dětské kategorie na travnaté ploše.

Fotbaloví žáci bohužel prohráli s Novou Včelnicí i ve Velenicích a doma urvali jen bod s Jarošovem.

Slavonice – Nová Včelnice 1:2