Monthly Archives: Únor 2016

Přípravný zápas fotbalistů „A“ týmu v Jaroslavicích

JAROSLAVICE- SOKOL SLAVONICE 2:4 (1:2)
K prvnímu přátelskému zápasu v roce 2016 odjíždělo A mužstvo mužů do Jaroslavic,které hrají Okresní přebor na Znojemsku,bez několika stálých opor,které nahradili mladíci z B týmu.

Starší fotbaloví žáci Slavonic ve Strmilovské hale na bronzovém stupínku.

V sobotu 6.února vyrazilo mužstvo starších žáků v 08.00 hod. na halový turnaj do Strmilova, kterého se zúčastnilo šest mužstev. Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2001 a mladší , kdy proti sobě nastoupila všechna mužstva (1×15 min, 4+1). Mužstvo bylo opět namíchané z ročníku 2001 a 2003, takže velké ambice na umístění jsme si nedělali. (Což by ani neměl být hlavní stimul u žákovské kategorie).

Mladí fotbalisté v Telči na stupních vítězů.

Mladí fotbalisté v Telči na stupních vítězů !

V neděli 31.1.2016 vyrazili mladší žáci na halový turnaj do Telče, porovnat své fotbalové dovednosti s fotbalisty blízkého kraje Vysočina. Turnaje se zúčastnilo pět mužstev s herní systémem 4+1.