Monthly Archives: Duben 2016

FK Stará Hlína – TJ Sokol Slavonice „A“ 2:1 (1:0)

Bohužel k zápasu s druhým týmem soutěže jsme odjížděli jen  ve dvanácti lidech.Bohužel přístup některých mladých hráčů a zejména jejich výmluvy se mi zdají prapodivné,ale to si každý z nich musí probrat ve své hlavě sám.

SOKOL SLAVONICE- SK POPELÍN 1932 4:0 (3:0)

IMG_1893

V dalším zápase před početným a skvělým publikem jsme přivítali soupeře,jenž má opačné starosti než my,poněvadž je na předposledním místě a bojuje o záchranu.

Fotbal Hraničář Staňkov – TJ Sokol Slavonice „A“ 1:2 (0:1)

Po vítězství nad Starým Hobzím jsme zajížděli k zápasu do Staňkova,který doma příliš body neztrácí.Před utkáním s námi měl doma 6 vítězství a jenom jednu porážku.

Fotbal TJ Sokol Slavonice „A“ – DYJE Staré Hobzí 3:0 (1:0)

Na první jarní mistrovské utkání proti Starému Hobzí neváhalo přijít skvělých 150 diváků.My jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě,až na Davida Bártů,který doléčuje zranění kolena.