Basketbal zápas Žabaři Telč – Slavonice

Basketbal – zápas s týmem Žabaři Telč

V neděli 19. 2. sehrál náš tým zápas s družstvem Žabaři Telč na jejich domácí půdě, hřišti regulérních rozměrů, s moderním a příjemným povrchem.

V první čtvrtině hrají oba týmy vyrovnanou a technickou hru, kterou díky přesnější střelbě a také tříbodovým košům Tomáše Kopaniče vyhráváme (13:10). Druhou (22:29) i třetí (34:39) čtvrtinu stále držíme skóre se soupeřem, i když se nám nedaří zejména rozehra – 24 vteřin na útok a vstřelení koše utíká až příliš rychle. Výsledkem je pak nepřesná střelba na poslední chvíli. Ve čtvrté čtvrtině se bohužel soupeři začíná dařit více střelecky i kombinačně, navíc nevyužíváme možnost proměňovat trestné hody ze hry (celkem jen 4 body ze 14 hodů), a družstvo Telče nám tak odskakuje na konečných 41:54.

Za Slavonice: Kopanič Tomáš 23, Kopanič Miroslav 7, Malát Martin 6, Němček Sláva 5, Vláčil Jiří, Bulant Roman, Mašát Viktor, Kourek Jiří.

Vytvořeno 23. 1. 2014 9:54

Napsal Jiří Vláčil

Přejít k navigační liště