Basketbal – domácí zápas s N. Bystřicí

25.11.2014

Dne 21.11.2014 od 19 hod. jsme hráli další domácí mistrovské utkání proti tradičnímu soupeři z N. Bystřice. Díky naší

nepřesné střelbě prohráváme 4:19. Ke konci této čtvrtiny si Tomáš Kopanič neodpustil jeden ze svých pověstných zkratů a byl po zásluze vyloučen do konce utkání. Paradoxně nás tento moment nakopnul a díky zlepšené střelbě končí poločas 15:24. Ze začátku 3 čtvrtiny stahujeme ještě na 20:24, ale soupeř prostřídal a udržel si náskok do konce utkání, které nakonec prohráváme 34:46 (4:19,15:24,29:42,34:46) Raritou je poslední čtvrtina, kde padlo nejméně košů a my jsme ji vyhráli v poměru 5:4.