Basketbal – odložený zápas se Studenou

Dne 17.1.2015 jsme od 18:30 hod zajížděli k odloženému zápasu do Studené. Během cesty nás překvapila sněhová vánice, ale nakonec jsme dojeli a někteří raději vyjeli již o hodinu dříve. Nastoupili jsme sice bez Čáry, ale v 7 lidech a to vypadalo oproti 5 domácím jako výhoda.

V první čtvrtině to je velká bitva a na malém prostoru dochází k častým ztrátám na obou stranách. V polovině zápasu nám domácí odskočili o 8 bodů. Pravidelně střídáme, ale nepřesnou střelbou vybízíme domácí k rychlým brejků, kterých dokonale využívají. Svůj náskok neustále zvyšují a když ze zápasu, kvůli zranění odstoupil Martin Malát a Jiří Vláčil se tradičně vyfauloval tak jsme dohrávali v pěti. Nakonec v boji o poslední příčku prohráváme 67:53 ( 19:17, 36:28, 52:39, 67:53 )

Za Slavonice hráli: Tomáš Kopanič 26, Roman Bulant 7, Martin Vláčil 6, Sláva Nemček 6, Jiří Kourek 4, Martin Malát 4, Vláčil Jiří