Basketbal – mistrovské utkání v Telči

10.3.2015

Dne 1.3.2015 jsme zajížděli na půdu vedoucího celku soutěže do Telče. Domácích je jako vždy hodně a

nastupují v počtu 10 hráčů. Nás je sedm, ale J. Kourek se necítí zdráv a tak odehráváme zápas v šesti což je poměrně málo na tak velikém hřišti. Domácí nám v první čtvrtce odskakují na 14:8. Ve druhé jsme se výrazně zlepšili a dotahujeme na poločasových 22:22. Domácí nasadili na Tomáše osobní obranu a tak se těžko prosazuje. Úplně nám odešla střelba za tři body kdy se neujal ani jeden pokus po dobu celého utkání. Při nástupu do poslední čtvrtiny vedou domácí 40:33. Pokoušíme se o zdramatizování zápasu a stahujeme na 46:44. Za tohoto stavu zapracovaly nervy dvou hráčů a při doskoku se vzájemně drželi a nakonec oba vyfasovali technickou chybu. Od této chvíle jsme však nebyli schopni vstřelit koš a tak prohráváme 53:44 ( 14:8, 22:22, 40:33,53:44 )

Za Slavonice hráli: Tomáš Kopanič 17, Miroslav Kopanič18, Vláčil Jiří, Vláčil Martin, Nemček Sláva 3, Martin Malát  6 a Jiří Kourek