SOKOL SLAVONICE- SLAVOJ LEDENICE 3:1(1:1)

6.10.2014
Po dvou debaklech(s Českými Velenicemi 0:4,a v Soběslavi 1:7) a hodně mizerných výkonech jsme přivítali na domácím pažitu tým Ledenic,který se dostal do jihočeského finále České pošty.

Kluci tentokrát na soupeře vlétli a bylo jich doslova plné hřiště.Již v 8.minutě nacentroval z přímého volného kopu Vojta Balík na balón si naběhl Martin Bodlák a placírkou umístil míč přímo do šibenice-góóóól-1:0.Poté si vytvořili tlak hosté a měli několik nebezpečných standartek,ale kluci se všemi poradili.Postupně se hra vyrovnala,ale obě obrany byly pevné jako skála,a tak příliš gólových šancí k vidění nebylo.Za pozornost stojí jen přímák Mildy Trávníčka,jeho střela mířila mezi tři tyče,ale nebyla příliš důrazná,a tak si s ní gólman Ledenic poradil.Do další šance se dostával Migin Mašek,jenže ve finále ho kulatý nesmysl příliš neposlechl a hosté odkopli míč do bezpečí.Ve 39.minutě Ledenice podnikly rychlý brejk,Honza Pospíchal vyběhl za hranici šestnáctky zasáhl míč,ale ten se dostal zpět k hostujícímu hráči,ten ho pak předložil před opuštěnou branku přesně mezi tři naše hráče,takže dobíhající Bez lehce srovnal na 1:1.Tímto výsledkem skončil první poločas.

V kabině nebylo téměř co chlapcům vyčítat,poněvadž bylo vidět,že tentokrát opravdu chtějí hrát.Na začátku druhé půle vtrhnul na hřiště žlutomodrý uragán a Ledenice nevěděly ,kam dřív skočit.Za prvních sedm minut bylo k vidění pět našich šancí,bohužel ani jedna z nich neskončila v síti soupeře.Za zmínku stojí zejména bomba Roberta Peschela kterou brankář zázračně vyrazil.V těchto chvílích byl slyšet i občasný potlesk náročných slavonických fanoušků.Hosté sice úvodní nápor přežili,ale i nadále jsme drželi taktovku hry v ruce my.Přišla 64. minuta za obranu si naběhl neúnavný kapitán David Bártů,kam dostal přihrávku od svého dvorního nahrávače Vojty Balíka.David si balón zpracoval,udělal kličku i brankáři a levou nohou poslal míč do sítě-góóóóól-2:1.Potom se v šanci ocitl i soupeř,ale hráč jenž se v tutovce ocitl naštěstí minul naší bránu.V 78.minutě Vojta Balík vymyslel další geniální přihrávku za obranu,tentokrát na Martina Bodláka,který si tentokrát zkušeně poradil a nedal brankáři sebemenší šanci na vyniknutí-góóóóól-3:1.Martin ke mně přiběhl k lajně se slovy.,,Píste,to máš k včerejším narozeninám“.V tu chvíli jsem měl co dělat,aby moje oči nezvlhly slzami štěstí.V závěru měl ještě šanci Robert Peschel,ale brankář soupeře ho i tentokrát vychytal,ale to už nemělo vliv na konečný výsledek a zasloužený zisk tří bodů.

Tentokrát bych chtěl klukům poděkovat za výborný kolektivní výkon a za to že se dokázali zvednout po dvou těžkých porážkách!Klobouk dolů,pánové!!!
SESTAVA:Pospíchal-Mašek,Kubeš,Trávníček,Drobilič-Daniel Lovětínský,Bártů(K),M.Bodlák,Jahoda-Balík,Peschel.

Vytvořeno 27. 4. 2014 18:34