FK SOKOL TŘEBĚTICE- SOKOL SLAVONICE 3:1(1:0)

6.10.2014

Po kvalitním výkonu doma proti Ledenicím jsme zavítali k moravskému derby do Třebětic,kde se snadno nevyhrává.
Utkání jsme začali aktivně,již ve 2.minutě vysunul Vojta Balík Roberta Peschela,ten však svojí slabší levačkou o půl metru minul branku domácích.V 9.minutě bohužel udeřilo na druhé straně.Sudí Devera písknul faul nefaul,my jsme tradičně špatně pokryli hráče soupeře a domácí kapitán Bastl zcela volný hlavou uklidil míč přesně k tyči-1:0.Kluky to nezlomilo a nadále se snažili být aktivní.Vybojovali jsme spoustu standartek,zejména rohů,ale branka Třebětic jako by byla zakletá.Jednu z největších našich šancí měl Lumír Křížka,ale jeho střelu gólman Havlík stačil vyrazit na roh.Domácí měli největší šanci po minele Mildy Trávníčka,naštěstí pro nás jeden z hráčů Třebětic trefil ze semi metrů střed branky,kde pohotově zasáhl Honza Pospíchal.Naše střely většinou končily těsně vedle branky,a tak i proto se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí mančaft.
Po změně stran jsme chtěli pokračovat v nastaveném metru,jenže na naše kopačky se začala vkrádat nepřesnost,a tak jsme se k tlaku nedostávali.V 50.minutě poslal trenér Třebětic Roman Havlík st. na hřiště zřejmě nejkvalitnějšího domácího hráče Vojtu Habra a rázem se karty hry začaly obracet.V 64.minutě zahrával soupeř rohový kop,Mildu Trávníčka přeskočil domácí stopér Jindra Zamazal a rozvlnil síť podruhé-2:0.Poté jsme zkusili hrát na tři útočníky,ale po kiksu Honzy Pospíchala,který nedokázal odkopnout míč před dotírajícím Švarcem jsme inkasovali potřetí a bylo de facto vymalováno.Kluci jakoby rázem rezignovali a celek Třebětic si vytvořil několik dalších gólových příležitostí,naštěstí pro nás už žádnou neproměnil.V 90.minutě se nám sice podařilo po pěkné akci Martina Bodláka,který nezištnou přihrávkou našel Mildu Trávníčka snížit,ale to už  byla jen kosmetická úprava výsledku.

V sobotu 10.května od 17 hodin hostíme Novou Bystřici a bude potřeba tvrdě pracovat,abychom nezačali mít existenční problémy,poněvadž spodek tabulky je nesmírně vyrovnaný a minimálně osm týmů ještě nemá zdaleka vyhráno.

SESTAVA:Pospíchal-Mašek,Kubeš,Trávníček,Drobilič(75.Dvořák)-Křížka(67.Chalupa),M.Bodlák,Bártů(K),Jahoda(84.J.Bodlák)-Peschel,Balík.

Vytvořeno 5. 5. 2014 13:55