SOKOL SLAVONICE- JISKRA NOVÁ BYSTŘICE 1:1( 1:1)

6.10.2014

V zápase,kde šlo prakticky o šest bodů,jsme přivítali soupeře z Nové Bystřice,jenž hrál ještě minulou sezónu o třídu výš.

Utkání,jak už se pomalu stává tradicí,jsme začali opět velice špatně.Ve 4.minutě Milda Trávníček tak dlouho otálel s přihrávkou,až špatně přihrál Miginovi Maškovi,který následně ve velkém čtverci fauloval a následoval pokutový kop.Balón si na značku postavil hostující Mihula a s přehledem proměnil-0:1.Poté jsme se snažili soupeře přitlačit,jenže na našich kopačkách byla spousta nepřesností,ale i tak se nějaké šance objevily.Ve 14.minutě napálil odražený míč z velkého vápna David Drobilič,ale jeho pěknou střelu mladý gólman skvěle vyrazil na roh.I v další šanci se opět objevil dobře hrající David Drobilič,naběhl si na nadýchaný bochánek od Roberta Peschela,diváci už křičeli gól,ale jeho hlavička skončila o malý kousek vedle tyče.V 35.minutě si postavil míč k přímému volnému kopu Milda Trávníček,vystřelil přesně a dostatečně tvrdě,takže balón skončil těsně pod šibenicí,a Milda tak odčinil svůj zkrat z úvodu zápasu-1:1.Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhého dějství jsme chtěli jít s tím,že spíše začneme kombinovat a nejen nakopávat balóny,ale opak byl pravdou a z naší hry spíše bolely oči.Navíc jsme špatně obsazovali hráče soupeře,který se tím pádem dostával do nebezpečných brejků.Několikrát zastavil hosty praporek asistenta rozhodčího Picky(nevím,jestli vždy správně).V 55.minutě však už zůstal praporek dole a jeden z hráčů Bystřice pelášil sám na Honzu Pospíchala,ten však perfektně zakročil,nejprve míč vyrazil a poté ho lvím skokem skryl do svých rukavic.My jsme nadále pokračovali v nepřesnostech a do žádných gólových šancí jsme se nedostávali.Zato hosté jich měli nepřeberné množství,ale v naší brance stál tentokrát čarodějův učeň Honza Pospíchal a svými zákroky přiváděl hráče soupeře doslova k zoufalství.Honza chytil nebo vyrazil minimálně šest gólových střel hráčů Nové Bystřice a nebýt jeho,tak zápas pro nás mohl skončit debaklem.Z naší strany se do konce zápasu nic nezměnilo,a tak i když se říká,že remíza je doma ztrátou,tak tentokrát musíme být se ziskem jednoho bodu spokojeni.
SESTAVA:Pospíchal-Mašek,Kubeš,Trávníček,Drobilič-Peschel (46.Jindrák),Bártů(K),Balík,Jahoda(71.Chalupa)-Křížka(87.Lojda),M.Bodlák.
Vytvořeno 12. 5. 2014 15:27
Napsal Ladislav Burghard