Basketbal – Slavonice druzí na domácím turnaji

7.10.2014

Dne 26.10.2009 od 9.00 hod. se konal veliký svátek v basketbalu nebo´t se do Slavonic, na tradiční turnaj starých pánů, sjela družstva z Rosic, Brna Podolí, Brna Líšně, Moravského Krumlova a Bratislavy. Utkání se již tradičně hrála na 2×10 min. čistého. Na úvod turnaje došlo k nalosování družstev do skupin.

V prvním zápase jsme narazili na celek z Brna Podolí. Celý zápas jsme neustále dotahovali a vyrovnali jsme až v úplném závěru tedy zápas dospěl do prodloužení. Prodloužení hrané na 1×3 min. jsme nakonec zvládli a vyhráli jsme 54:51. Ve druhém zápase proti Moravskému Krumlovu jsme slibný náskok prohospodařili a nakonec jsme o 2 body prohráli. Pořadí ve skupině v náš prospěch rozhodl vyšší počet vstřelených košů.

Bratislava – Slavonice 36:20

Ve finále jsme narazili na dosud neporažený celek z Bratislavy. Ujímáme se vedení, ale pak nám totálně odešla střelba čehož využil soupeř a vytvořil si rozhodující náskok, který si do konce zápasu s přehledem pohlídal.

Za domácí hráli: Kopanič Miroslav, Vláčil Jiří, Bulant Roman, Částek Petr, Kudrfalec Karel, Nemček Slavomír

Vytvořeno 29. 10. 2013 7:24