Basketbalový zápas Slavonice – BBV Waidhofen

7.10.2014

V sobotu 22. 2. 2014 v dopoledních hodinách přijelo na naši domácí půdu sehrát zápas rakouské družstvo BBV Waidhofen.

V první čtvrtině hrací doby předvádí pěknou kombinační hru družstvo mladších hráčů Waidhofenu. Naopak našemu družstvu se nedaří kvůli nepřesným nahrávkám i neprosazování se podkošových hráčů.
V druhé čtvrtině chyby i nervozita domácích kulminují. První koš se nám daří střelit až po dlouhých 7 minutách hry! V polovině zápasu tak prohráváme 27:30.

Ve třetí čtvrtině zápasu se konečně lépe koncentrujeme na rozehru, přestáváme chybovat a vede se nám i střelecky (kromě trestných hodů). Ujímáme se konečně vedení. U soupeře se naproti tomu začíná projevovat únava vlivem nedostatku střídajících hráčů (pouze 6 hráčů v týmu).

Závěr utkání již máme pod kontrolou, soupeř navíc přichází o jednoho hráče vyfaulováním a zvolna navyšujeme rozdíl až na závěrečných 61:46.

Čtvrtiny: 16:18, 11:12, 22:7, 12:9

Hráči Slavonic: Kopanič Tomáš – 28 b., Malát Martin – 8 b., Martin Vláčil – 6 b., Bulant Roman – 5 b., Kourek Jiří – 4 b., Kopanič Miroslav – 4b., Němček Sláva – 4 b., Vláčil Jiří – 2 b., Mašát Viktor – 0 b.

Vytvořeno 16. 3. 2014 21:20