Basketbal – Turnaj starých pánů v Moravském Krumlově

10.3.2015

Dne 7.3.2015 jsme se účastnili mezinárodního turnaje starých pánů v Moravském Krumlově za účasti Slavonic,Rosic BKM 81 Bratislava a domácích borců z Moravského

Krumlova. V autě je bojovná nálada a tak nastupujeme k prvnímu zápasu proti basketbalistům z Rosic. Vůbec se nám nedaří a tak hned prohráváme 6:0. V páté minutě jsme vstřelili první koš a poločas vyhráváme 14:10. Náskok udržujeme, ke konci utkání i trošku navyšujeme a nakonec vyhráváme 32:24. Posilnění hustou uzenou polívkou nastupujeme proti domácím. Po úvodním oťukáváním jsme navýšili náskok a poločas vyhráváme 17:9. Vypadá to na pohodu, ale domácí zabrali, v posledních vteřinách vyrovnávají a tak zápas dospěl do prodloužení. Zde se nám vůbec nedaří a zápas prohráváme 36:29. Ihned nastupujeme k dalšímu zápasu proti Bratislavě. Bohužel historie se opakuje a i když celý zápas vedeme tak nezvládáme koncovku a prohráváme 39:36.

Pořadí turnaje: 1) Bratislava, 2) Moravský Krumlov, 3) Slavonice, 4) Rosice

Za Slavonice hráli: Nemček 40 bodů, Mašát 18, Částek 11, Kopanič 10, Bulant 10 a Vláčil 8