Basketbal doma se Studenou

Domácí zápas proti Studené

Dne 10. 1. 2014 náš tým nastoupil na odložené utkání s týmem TJ Studená. S nedostatkem střídajících hráčů se tentokrát nepotýkáme – naše družstvo nastupuje do zápasu v dostatečném počtu 10 hráčů. Do poloviny utkání se soupeřem držíme krok (40:46), což se bohužel dramaticky mění ve třetí čtvrtině, ve které proměňujeme pouhopouhé 4 body (44:65). Soupeř si prakticky hraje svoji hru, střelecky je velice přesný, takže absenci vysokého podkošového hráče téměř nepociťuje. Našemu týmu se nedaří jak střelecky, tak bohužel i při doskakování, útoku chybí nápad a taktika. Navíc přicházíme hned o dva hráče, kteří se při obraně nechají vyfaulovat. V poslední čtvrtině se střelecky prosazuje zejména Tomáš Kopanič, který spolu se Slávou Němčekem šňůrou úspěšně vstřelených tříbodových košů ke konci utkání stahují na konečný výsledek 71:87. (19:23, 21:23, 4:19, 27:22)

Za Slavonice nastoupili: Kopanič Tomáš 27, Kopanič Miroslav 18, Němček Sláva 9, Malát Martin 8, Bulant Roman 7, Vláčil Martin 2, Vláčil Jiří, Kourek Jiří, Částek Petr, z trenérského postu a od zápisu dohlížel Kudrfalec Karel.

Vytvořeno 16. 1. 2014 10:06

Napsal Jiří Vláčil

Přejít k navigační liště