Category Archives: Nezařazené

Fotbal TJ Sokol Slavonice „A“ – DYJE Staré Hobzí 3:0 (1:0)

Na první jarní mistrovské utkání proti Starému Hobzí neváhalo přijít skvělých 150 diváků.My jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě,až na Davida Bártů,který doléčuje zranění kolena.

Basketbal -turnaj starých pánů v Moravském Krumlově

Dne 27.2.2016 jsme se účastnili mezinárodního turnaje starých pánů v Moravském Krumlově za účasti Slavonic,Rosic BKM 81 Bratislava a domácích borců z Moravského

Basketbal- turnaj starých pánů v Rosicích

Dne 5.9.2015 od 9:00 hod. se uskutečnil tradiční turnaj starých pánů v Rosicích. Za krásného počasí a  poměrně slušné účasti 6 družstev z Brna Líšně,

Basketbalový turnaj v Bratislavě

Trošku opožděně by jsem chtěl se s vámi podělit o výsledky z basketbalového turnaje starých pánů v Bratislavě, který se konal 25.4.2015.

Basketbal – první jarní zápas doma se Studenou

    Dne 6.2.2015 jsme od 19:00 hod. sehráli první jarní zápas doma se Studenou. Na tento zápas se nás sešlo 10 hráčů.

Suveréní vítězství fotbalových žáků ve Stráži

Sobota 10.5.2014 postavila do cesty našim fotbalovým nadějím mužstvo Stráže nad Nežárkou a tak jsme v 08.40 hod. vyrazili společně s mužstvem dorostu ( hrálo na hřišti Chlumu o první místo v OP soutěže dorostu) autobusem vstříc vítězství.

Vzhledem k tomu,že mužstvo Stráže bylo v tabulce okresního přeboru poslední, dalo se čekat, že první mužstvo tabulky „Slavonice“ by mělo vyhrát. Hned v úvodu utkání kluci (a Adéla) dali v 3´min. gól a prakticky bylo rozhodnuto a zápas se hrál téměř na jednu bránu. Do poločasu jsme soupeři dali pověstného „bura“ a do kabin se šlo za stavu 0:5 pro Slavonice.

FOTBALOVÝ ŽÁCI V TELČI ZASLOUŽENĚ TŘETÍ

První sobotní dopoledne strávili naši žáci na fotbalovém turnaji v nové překrásné hale v Telči, kde si vůbec nevedli špatně. Velkou výhodu tohoto turnaje je,že se zde potkávají mužstva sousedních krajů a tak dojde k jakési konfrontaci kvality hráčů.

Již při ranním srazu bylo vidět, že je našich kluků tak spíše do nějaké karetní hry, neboť se sešlo 1.2.2014 v 07.45 hod. na autobusovém nádraží 6 hráčů. (Fanda Žampa, Martin Janák, Petr Marhoun, Dominik Nevrkla, Petr a Pavel Slabý).Chyběl nám brankář Jakub Anděl(omluven z rodinných důvodů) a Martin Jindrák(zranění).

Přejít k navigační liště