Category Archives: Žáci

Starší fotbaloví žáci Slavonic ve Strmilovské hale na bronzovém stupínku.

Starší fotbaloví žáci Slavonic ve Strmilovské hale na bronzovém stupínku.

 

V sobotu 6.února vyrazilo mužstvo starších žáků v 08.00 hod. na halový turnaj do Strmilova, kterého se zúčastnilo šest mužstev. Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2001 a mladší , kdy proti sobě nastoupila všechna mužstva (1×15 min, 4+1). Mužstvo bylo opět namíchané z ročníku 2001 a 2003, takže velké ambice na umístění jsme si nedělali. (Což by ani neměl být hlavní stimul u žákovské kategorie).

Mladí fotbalisté v Telči na stupních vítězů.

Mladí fotbalisté v Telči na stupních vítězů !

V neděli 31.1.2016 vyrazili mladší žáci na halový turnaj do Telče, porovnat své fotbalové dovednosti s fotbalisty blízkého kraje Vysočina. Turnaje se zúčastnilo pět mužstev s herní systémem 4+1.

Fotbalové turnaje žáků TJ Sokol Slavonice

 

Na fotbalovém turnaji v Nové Bystřici patřilo starším žákům až 7.místo.

V sobotu 12.12.2015 vyrazilo fotbalové mužstvo starších žáků na turnaj do Nové Bystřice. Tradiční turnaj v hale, kde jsou čtyři hráči na hřišti a jeden v bráně odehrál tým složený z ročníku 2001 a 2003 na hranici svých možností . Již před odjezdem si nedělal velké ambice, ale jel se sportovně poprat o slušné umístění, což by bylo tak páté místo z osmi mužstev.

Starší žáci ve fotbale doma prohráli s K.Řečicí, ale na hřišti Starého Hobzí vyválčili cenný bod .

Starší žáci ve fotbale doma prohráli s K.Řečicí, ale na hřišti Starého Hobzí vyválčili cenný bod .

Slavonice – spol.Stráž/K.Řečice   2:5

V neděli 11.10.2015 od 13.30 hod. (na žádost rodičů, zejména maminek našich mladých fotbalistů jsme zvolili tento čas) přijel soupeř, se kterým by kluci měli hrát vyrovnanou partii.

Starší žáci ve fotbale mají po třech utkáních dva body.

Starší žáci ve fotbale mají po třech utkáních dva body!

Podzim se pro starší žáky rozjel již od 11.8.2015 a to dvěma tréninky, před turnajem ve Starém Hobzí, kde kluci skončili na pátém místě ze sedmi mužstev a doplatili tak na příliš mnoho remíz.(Prohráli ze šesti utkání jenom dvě ). Potěšila tak nejen hra, ale i individuální ocenění, kdy Petr Marhoun byl zvolen nejlepším hráčem turnaje.

Vítězství v Kardašově Řečici stačilo žákům pouzen na celkové čtvrté místo v Okresním fotbale.

Poslední zápas sezóny odehráli žáci v sobotu 30.5.2015 od 10.00 hod. na překrásném hřišti v Kardašově Řečici za hezkého počasí. Ve 4‘ min. zápasu,(hra našeho mužstva byla hrozně bojácná) jsme dostali gól a tak přišla změna (J.Anděl se přesunul do obrany jako druhý stoper a M.Jindrák se přesunul na místo středního záložníka), která se ukázala v průběhu zápasu jako klíčová.

Turnaj žáků ZŠ ve fotbal pořádaný TJ Sokol Slavonice

Turnaj žáků ZŠ ve fotbale na Slavonickém stadionu. (McDonalds cup 2015)

 

Jako již tradičně pořádala TJ Sokol Slavonice ve spolupráci se ZŠ Slavonice a ZŠ Staré Město pod Landštejnem ve středu 27. 5. 2015 od 13.00 hod. místní kolo fotbalového turnaje pro žáky 1 až 5 tř. Pozvána byla i ZŠ Český Rudolec, ale ta bohužel kvůli problémům s dopravou pozvání odmítla. Turnaj pořádá Fotbalový oddíl TJ Sokol Slavonice, aby přilákal k fotbalu a sportu vůbec co největší počet dětí (což se dle mého i daří), ale větší problém je zajistit dostatečné množství trenérů, kteří by v rámci svého volného času vedli jednotlivé dětské kategorie na travnaté ploše.

Fotbaloví žáci bohužel prohráli s Novou Včelnicí i ve Velenicích a doma urvali jen bod s Jarošovem.

Fotbaloví žáci bohužel prohráli s Novou Včelnicí i ve Velenicích a doma urvali jen bod s Jarošovem.

Slavonice – Nová Včelnice 1:2

Přejít k navigační liště