TJ NOVÁ VČELNICE-SOKOL SLAVONICE 3:1 (2:0)

6.10.2014

K druhému jarnímu mistrovskému zápasu jsme odjížděli na půdu soupeře,kde se nám dlouhodobě nedaří a nejinak tomu bylo i tentokrát.

Začátek zápasu se odvíjel spíše mezi šestnáctkami a oba mančafty se předháněly v tom,kdo zkazí více přihrávek.Postupem času jsme začali býti o něco lepším týmem,jenže chyběla přesnější finální přihrávka nebo přesnější zakončení.Domácí byli taktéž neškodní,takže fotbalové krásy příliš k vidění nebylo.Až přišla 32.minuta a rychlý brejk Nové Včelnice,kterému jsme nedokázali zabránit a rázem to bylo 1:0.Od této doby přebral otěže hry celek novovčelnických fotbalistů a my jsme se začali bránit.Ve 43.minutě tlak domácích vyústil v druhou branku-2:0.

O přestávce jsme si řekli,že není nic ztraceno,a že zkusíme ještě zabojovat.Jenže zůstalo jenom u slov a ve 48.minutě přišla další pohroma.Domácí útočník si pohrál s naší obranou a překonal nešťastného Honzu Pospíchala-3:0.V tu chvíli se mi vybavily vzpomínky na některé debakly z let předchozích.Včelnice byla na koni a tlačila se do dalších gólových šancí.V naší brance však stál skvěle chytající Honza Pospíchal,který již žádnou střelu za svá záda nepustil.My jsme se sice snažili,ale nadále jsme zbytečně přicházeli o míče nepřesnými přihrávkami nebo se někteří hráči utápěli v kličkách.Osm minut před koncem přišel přímý volný kop od autové lajny,ke kterému se postavil náš nejlepší střelec Vojta Balík.Míč centroval na hranici malého čtverce,kde se ho snažil tečovat Milda Trávníček,ten však balón nezasáhl,ale ten přesto skončil za zády překvapeného domácího brankáře-3:1.Do konce se už nic vážnějšího neudálo,a tak tři body zůstaly v Nové Včelnici.

SESTAVA:Pospíchal-Dvořák(58.Jindrák),Kubeš,Trávníček,Mašek-Drobilič (82.Deutschar),Daniel Lovětínský (72.J.Bodlák) Bártů(K), Chalupa (46.Balík)- M.Bodlák, Peschel
Vytvořeno 8. 4. 2014 14:01