V hale Slavonický mládežnický fotbal neuspěl

13.1.2015

V hale Slavonický mládežnický fotbal neuspěl.

   V sobotu 13.12.2014 odjeli žáci oddílu kopané v 08.15 hod. na velmi dobře obsazený halový turnaj do Nové Bystřice. Turnaje se zúčastnilo deset mužstev, kdy polovina hraje 1.A tř. krajského přeboru a druhá polovina soutěž okresního přeboru. Hrálo se systémem 1×12 minut, čtyři hráči v poli a brankář.

Slavonice – Kardašova Řečice   1:2

     Klasická Slavonická daň, kdy naši hráči nemají možnost tréninků ve větší hale, i když druhý faktor prohry (neproměňování brankových příležitostí) nás bohužel provázel celý turnaj.

Slavonice – Třeboň   1:1

Zápas se pro nás nevyvíjel vůbec špatně, troufnu si říci, že jsme byli i lepším mužstvem a od 5.min i zaslouženě vedli, ale bohužel dvě minuty před koncem soupeř vyrovnal a v závěru rozhodčí vyloučil L.Nehybu a tak zápas skončil remízou.

Slavonice – České Velenice   2:2

Po zápase s Třeboní, kde jsme si řekli, že je potřeba hrát aktivně (být ihned u hráčů soupeře jakmile má soupeř míč a nechodit se sklopenou hlavou a zádama od branky soupeře) to od začátku vypadalo nadějně. Po 7min. vedeme 2:0, máme další šance, ale bohužel někteří naši hráči již viděli jasné víťězství a přestali běhat a obsazovat hráče, čehož soupeř využil a výsledkově vyrovnal.

Slavonice – Dačice   1:4

Výsledkově zápas hovoří jednoznačně, ale na hřišti to tak rozhodně nevypadalo. První 3.minuty se soupeř nedostal téměř na naší polovinu hřiště, ale my neumíme dát gól. Ve 4.min. Dačice vystřelili poprvé na bránu a ujali se vedení. Kluci však nesložili zbraně a po minutě vyrovnali 1:1. Náš následný nápor tyčka soupeřovi brány a další neproměněné šance rozhodli o tom, že soupeř šel v 8.minutě do vedení . Ve snaze o vyrovnání zápasu soupeř potrestal v závěru naší otevřenou hru.

Studená/Kunžak – Slavonice 2-0

Zápas o 7.místo byl jediný, kde nás soupeř přehrál a my neměli ani šance dát gól, byl to zápas který někteří hráči nezvládli koncentrovaností a frustrací z předchozích zápasů a zde jsme zaslouženě prohráli.

Celkové osmé místo je zklamání a tak jedině kvalitním tréninkem všech v mužstvu se můžeme v příštím roce posunout na lepší příčku.

Za Slavonice hráli: F.Žampa, A.Simovská, L.Nehyba, J.Hamrle, J.Kašpárek, O.Zich, M.Jindrák,   P.Marhoun, M.Janák.

Za TJ Sokol Slavonice : Radim Jindrák.

žáci fotbal N.Bystřice 2014 P1060701 P1060702 P1060703 P1060704 P1060705 P1060706 P1060707 P1060708 P1060709 P1060711